Ośrodek w Bukowinie Tatrzańskiej

Dom Scala w Bukowinie Tatrzańskiej znajduje się w miejscu, skąd rozpościerają się piękne widoki na polskie góry, niedaleko od głównego ronda w tej miejscowości i gorących źródeł.

Bukowina Tatrzańska to miejscowość na Podhalu, Pogórzu Spisko-Gubałowskim na wysokości 1000 m.n.p.m. Oddalona jest 15 km od Zakopanego i 20 km od Nowego Targu. Początki i pierwsze wzmianki  o Bukowinie pochodzą z XVI w. Szybki rozwój miejscowości nastąpił w chwili, gdy doszło do budowy wzdłuż rzeki Poroniec pierwszego traktu prowadzącego do Morskiego Oka.

Dziś miejscowość jest turystyczno-narciarską potęgą regionu, znaną nie tylko w Polsce, ale również poza granicami. Bukowina Tatrzańska otwiera swoje podwoje przez cały rok dla wszystkich gości – narciarzy, turystów oraz  spragnionych wypoczynku letników. Ma do swojej dyspozycji aż trzy skarby do zaoferowania – wodę, śnieg oraz pobliskie Tatry.

Uczestniczymy w programie „Polski Bon Turystyczny” i Polska Organizacja Turystyczna przyznała naszym domom Certyfikat Dobrych Praktyk. To pewność, że świadczone usługi turystyczne są na najwyższym poziomie oraz gwarantują bezpieczeństwo wypoczynku, które jest niezwykle ważne w czasach pandemii.

 

Zobacz położenie domu Scala w Bukowinie Tatrzańskiej na mapie

Oferujemy wysokiej jakości pomieszczenia i usługi – zapraszamy:

na wypoczynek – osoby indywidualne i grupy

na rekolekcje – osoby indywidualne, rodziny i grupy

na szkolenia – klientów biznesowych i indywidualnych

Cennik – aby zapoznać się z aktualnym cennikiem za pobyt w naszym domu wejdź w zakładkę „Cennik”. Istnieje możliwość wykorzystania bonu turystycznego.

Oferta lokalowa:

pokoje 1-, 2-, 3-, 4- os., wszystkie z łazienkami

w każdym pokoju: TV, dostęp do Internetu, lodówka

w domu: kaplica, restauracja, SPA

monitorowany parking

sale na spotkania szkoleniowe i edukacyjne

sala na imprezy okolicznościowe (ślub, pierwsza komunia św., chrzest)

możliwość przyjazdu ze zwierzakiem: NIE

Wyżywienie:

W cenę zakwaterowania wliczone jest śniadanie. Istnieje możliwość wykupienia posiłków (obiadokolacje) w restauracji na terenie obiektu.

UWAGA!

1. ZWROT ZALICZKI ZA POBYT – do 1 miesiąca przed planowanym przyjazdem
2. Planowany pobyt opłacamy w całości w dniu przyjazdu i nie uwzględniamy zwrotów za niewykorzystany czas rezerwacji pobytu.
3. Płatność za pobyt w dniu przyjazdu (możliwość płatności gotówką i kartą).

 

Skontaktuj się z nami