Wypoczynek nad morzem

Domki letniskowe Ostrowo

Domki letniskowe Ostrowo

Domki letniskowe Ostrowo

W tym roku postanowiłam spędzić wakacje nad morzem. Jeszcze nie miałam sprecyzowanego miejsca pobytu, ale kusiły mnie domki letniskowe Ostrowo. Byłam kiedyś w tej miejscowości i bardzo mi się tam podobało. Nie było takiego tłoku jak w pobliskiej Karwi. Było za to czyste morze, piękna plaża, cisza i spokój. Mam nadzieję, że nadal jest tam tak spokojnie. Jadę tam z małymi dziećmi, wolałabym aby nie było całonocnych dyskotek i innych tego typu atrakcji. Szukałam oczywiście informacji w internecie i wygląda na to, że tam gdzie zlokalizowane są domki letniskowe Ostrowo jest faktycznie spokojnie. Myślę że to idealne miejsce na rodzinne wczasy.

Domki letniskowe Ostrowo – dobre opinie

Opinie na temat tego miejsca też są bardzo poprawne. Same domki letniskowe Ostrowo wyglądają bardzo porządnie. Mają dwie sypialnie i niewielką kuchnię. To nam w zupełności wystarczy. Na zdjęciach widać, że właściciele dbają o porządek zarówno w domkach jak i wokół nich. To ważne bo bardzo nie lubię brudu i bałaganu. Pod tym względem jestem bardzo przeczulona. Po sprawdzeniu tychże domków w internecie postanowiłam zadzwonić i dopytać o kilka szczegółów. Pani właścicielka chętnie udzieliła mi wszelkich informacji. To była bardzo miła rozmowa. Zarezerwowałam więc domek i obiecałam, że jeszcze tego samego dnia wpłacę zaliczkę.

Domki letniskowe Ostrowo nad morze!

Decyzja zapadła. Jedziemy nad morze. Mam nadzieję, że rzeczywistość będzie taka jak na zdjęciach. Tylko żeby pogoda nam dopisała. Gdy pada deszcz moje dzieci potwornie się nudzą. Nic ich innego nie interesuje jak morze, plaża i zabawa na świeżym powietrzu. Nad morzem odpoczynek może być naprawdę udany, jednak ważne jest tutaj aby pogoda się udała, wtedy możemy się opalić, wykąpać w morzu czy tez spokojnie sobie pospacerować. W niektórych miejscach są bardzo fajne restauracje do których możemy się udać na kolację czy też obiad albo coś do picia. A wy jakie macie odczucia jeśli chodzi o wypoczynek na naszym morzem?